imacZajmujemy się serwisem oraz naprawą wszystkich modeli iPhone’ów takich jak: iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6s. Podejmujemy się zlokalizowania i usunięcia każdej, nawet najdrobniejszej usterki. Naprawiamy telefony po zalaniu, matryce LCD, poszczególne przyciski, głośniki i wtyki audio, tylny i przedni aparat (kamerę), gniazda ładowania, czytnik kart SIM i wiele innych. Ponadto wymieniamy: szybki, baterie, włączniki, głośniki, obudowy, mikrofony oraz inne podzespoły. Instalujemy aktualne wersje oprogramowania iOS. Konfigurujemy i optymalizujemy działanie iPhone’a. Zajmujemy się też odzyskiwaniem danych, kontaktów, zdjęć, filmów.

Naprawiamy wszystkie modele laptopów Apple Mac (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Book Pro Retina) oraz komputerów Apple iMac (iMac, iMac G3, iMac G4, iMac G5). Naprawiamy zalane płyty główne, pęknięte matryce LCD oraz LED, uszkodzone klawiatury, układy graficzne. Wymieniamy napędy optyczne, zawiasy, gniazda zasilania, wiatraki i inne podzespoły. Rozbudowujemy pamięć RAM oraz dyski HDD. Oferujemy też kompleksową naprawę wszelkiego typu innych usterek a także usługi serwisowe. Ponadto gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie użytkowania sprzętu firmy Apple oraz w przypadku problemów z oprogramowaniem. Instalujemy aktualne wersje systemu OSX.

Serwisujemy wszystkie typy tabletów iPad, a więc: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Mini, iPad Mini 2. Naprawiamy wyświetlacze LCD, przyciski, ekrany dotykowe, głośniki, gniazda słuchawkowe oraz gniazda ładowania, anteny i inne części. Na ile to możliwe ograniczamy koszty związane z naprawą, dlatego staramy się wymieniać poszczególne elementy, a nie całe moduły. Oferujemy swoją pomoc także w przypadku awarii związanych z oprogramowaniem. Zdejmujemy blokady simlock. Szybko i profesjonalnie rozwiązujemy każdy problem. Podejmujemy się każdego zlecenia, naprawiamy wszystkie usterki. Nasi doświadczeni serwisanci zapewniają fachową obsługę i rzetelne doradztwo.

W naszym centrum serwisowym zajmujemy się awariami wszystkich modeli iPod: iPod Classic 1, iPod Classic 2, iPod Classic 3, iPod Classic 4 Photo, iPod Classic 4 Color, iPod Classic 5, iPod Classic 6, iPod Nano 1, iPod Nano 2, iPod Nano 3, iPod Nano 4, iPod Nano 5, iPod Nano 6, iPod Nano 7, iPod Mini 1, iPod Mini 2, iPod Shuffle 1, iPod Shuffle 2, iPod Shuffle 3, iPod Shuffle 4, iPod Touch 1, iPod Touch 2, iPod Touch 3, iPod Touch 4, iPod Touch 5. Naprawiamy porty słuchawkowe, ekrany LCD, przyciski, gniazda ładowania, anteny, głośniki, mikrofon. Wymieniamy obudowy, baterie, szybki oraz wszystkie inne elementy, które uległy uszkodzeniu lub zalaniu.

Jesteśmy profesjonalnym centrum serwisowym urządzeń Apple. Zajmujemy się pogwarancyjną naprawą wszystkich generacji iPhone’ów, iPadów, iPodów, MacBooków oraz iMaców. Nasza kadra to zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów dysponujących rozległą wiedzą i umiejętnościami. Działamy szybko i solidnie. Precyzyjnie naprawiamy różnego rodzaju usterki, wymieniamy podzespoły i moduły, instalujemy aktualne wersje oprogramowania i sterowniki, modernizujemy i optymalizujemy sprzęt, odzyskujemy utracone dane, służymy pomocą w kwestiach doboru urządzeń peryferyjnych. Stawiamy na uczciwą i solidną obsługę. Nasi technicy chętnie udzielają wyczerpujących informacji, są kulturalni i uczynni.
Dysponujemy najlepszej jakości, specjalistycznymi narzędziami oraz częściami zamiennymi renomowanych światowych firm przeznaczonymi do serwisowania i usprawniania działania urządzeń Apple. Nieustannie inwestujemy w rozwój, śledzimy nowości pojawiające się na rynku, na bieżąco poznajemy wynalazki technologiczne, wdrażamy innowacyjne rozwiązania.
Wszystkie naprawy staramy się przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie, wiele z nich udaje nam się wykonać od ręki. Ponadto oferujemy konkurencyjne stawki. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją. Do każdego zlecenia staramy się podchodzić indywidualnie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego dajemy możliwość odbioru zepsutego sprzętu z Państwa biura, mieszkania, firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Serwis Apple Lublin

Jesteś mieszkańcem województwa lubelskiego i chciałbyś skorzystać z usług serwisu, w którym możliwa byłaby naprawa urządzenia elektronicznego marki Apple? Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem, co daje gwarancję najwyższej jakości usług. Nie każdy zakład może dokonać naprawy sprzętu firmy Apple. Są to produkty, które powstają przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Urządzenia te działają w pełni sprawnie tylko wtedy, gdy w miejsce uszkodzonego elementu ich budowy zainstalowany zostanie oryginalny zamiennik. Przeciętny serwis nie jest w stanie spełnić tego warunku. Dlatego też mając problem natury technicznej ze swoim urządzeniem powinieneś skierować się od razu do któregoś z autoryzowanych serwisów. Zlecajac naprawę w przypadkowym miejscu najprawdopodobniej nie doprowadzisz do rozwiązania problemu. Mieszkasz w Lublinie lub okolicach tego miasta? Zapraszamy do nas! Możesz tutaj liczyć na szybką i skuteczną naprawę każdego typu Macbooka, Imaca, iPada oraz Iphone’a. Czas oczekiwania zależy od tego, jak poważna jest awaria. Jeżeli problem dotyczy ekranu, naprawa może potrwać bardzo szybko i prawdopodobnie już po kilku godzinach będziesz mógł znowu korzystać ze swojego urządzenia. W przypadku poważniejszego problemu Twój smartfon, komputer lub inny sprzęt może zostać wysłany do specjalnego ośrodka Apple, w którym zostanie dokonana jego naprawa. Dotyczy to tylko tych sytuacji, kiedy stopień skomplikowania awarii przekracza możliwości serwisu. W każdym przypadku możesz liczyć na dokładną informację ze strony pracowników serwisu dotyczącą czasu oczekiwania na odbiór urządzenia. Będziesz również poinformowany o tym, ile będzie kosztować naprawa i czy objęta jest ona gwarancją. Wszystkich mieszkańców Lublina i okolic zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu Apple. Uzyskacie tutaj szybką i skuteczną pomoc. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zadzwoń do nas lub napisz. Jesteśmy pewni, że decydując się na skorzystanie z naszych usług podejmujesz najlepszą możliwą decyzję.

Naprawa Apple Lublin

Urządzenia elektroniczne wyprodukowane przez firmę Apple mogą być naprawiane tylko w tych zakładach, które zapewniają odpowiednio wysoki poziom oferowanej przez nie usługi. Konieczne jest użycie przez pracowników takiego serwisu części zamiennych, które są oryginalne, lub też zastosowanie takich, które tylko nieznacznie odbiegają jakością od oryginału. Sprzęt elektroniczny produkowany przez Apple nie jest tani. Wie o tym każdy, kto planuje zakup któregoś z oferowanych przez tą firmę urządzeń i zapoznał się za pośrednictwem internetu z jego ceną. Przyczyną tego, że kupując produkt tej marki trzeba wydać tak dużo pieniędzy jest to, że wykorzystywane są tutaj najnowocześniejsze technologie oraz materiały najwyższej jakości. Nie każdy serwis oferujący naprawę sprzętu elektronicznego jest w stanie podołać zadaniu, jakim jest naprawa urządzenia wyprodukowanego przez Apple. Nie jest więc tak, że można udać się do pierwszego lepszego zakładu. Należy poświęcić chwilę czasu na znalezienie z pomocą internetu takiego serwisu, który ma doświadczenie w naprawie sprzętu firmy Apple.
Urządzenia produkowane przez tą znaną na całym świecie firmę cechują się tym, że wszystkie tworzące je elementy są znakomicie zoptymalizowane. Za ich wysoką ceną stoi więc równie wysoka jakość oraz fakt zastosowania najnowocześniejszych dostępnych w branży elektronicznej technologii. W celu przywrócenia uszkodzonego urządzenia do pełnej sprawności konieczne jest więc zastosowanie w trakcie naprawy oryginalnych części. Ewentualnie należy użyć takich, które tylko minimalnie ustępują jakością tym, które zostały wykonane przez Apple. W przypadku wykorzystania przez pracownika serwisu tańszych, znacznie gorszej jakości części, można się spodziewać, że wkrótce znów będziesz musiał odwiedzić serwisanta. Urządzenie nie będzie wtedy na pewno działać tak, jak dawniej.

Macbook naprawa Lublin – serwis

Macbook to jedno z najpopularniejszych urządzeń produkowanych przez Apple. Marka ta znana jest na całym świecie, jednym z pierwszych skojarzeń na jej temat jest zawsze wysoka jakość. Wspomniany Macbook sprawdza się znakomicie zarówno jako komputer używany w miejscu pracy, jak i taki, który wykorzystuje się w domu. Jak każde z urządzeń produkowanych przez technologicznego giganta, jakim jest Apple, tak i ten sprzęt cechuje się wysokim poziomem niezawodności. Wszelkiego rodzaju awarie zdarzają się rzadko. Kiedy już jednak do niej dojdzie, naprawa komputera może okazać się problemem. Nie każdy bowiem serwis jest przygotowany do tego, aby zająć się tak wysokiej jakości sprzętem. Nie należy więc się spieszyć. Konieczne jest znalezienie takiego zakładu, który gwarantuje wykorzystanie w trakcie naprawy oryginalnych zamienników dla tych elementów budowy urządzenia, które trzeba będzie poddać wymianie. Jeżeli użycie oryginalnych części nie będzie możliwe, powinny zostać zastosowane takie, które prezentują jakość zbliżoną do oryginału. Czasem może zdarzyć się taka sytuacja, w której poważnie uszkodzony sprzęt nie będzie nadawał się do dalszego korzystania z niego i nie pomoże tutaj nawet wymiana części. Uczciwy serwisant powinien poinformować o tym swojego klienta. Jeżeli już znajdziemy taki zakład, co do którego jesteśmy pewni, że naprawa sprzętu Apple zostanie tam przeprowadzona profesjonalnie, możemy najpierw zapytać o szacunkowy koszt naprawy urządzenia. Mając taką informację łatwiej jest podjąć decyzję o tym, czy pozostawić w tym miejscu swój komputer, czy też szukać innego rozwiązania. Czasem okazuje się, że przywrócenie sprzętu do pełnej sprawności potrwa znacznie krócej, niż się spodziewaliśmy. Może to być czas w granicach pół godziny. Profesjonalista jest w stanie dokonać naprawy w tak krótkim czasie.